Hallinto

Seraste Petri

Toimitusjohtaja

Tulisuojaukset ja erikoistoimilaitteet

040 551 8545

petri.seraste@fluidcontrol.fi

Ahvonen Leila

Kirjanpitäjä / Laskutus

Hallituksen jäsen

040 455 7360

leila.ahvonen@fluidcontrol.fi

Myynti

Collan Jani

Tuotepäällikkö

Venttiilit, toimilaitteet ja varusteet

040 702 8711

jani.collan@fluidcontrol.fi

Indrén Jani

Tuotepäällikkö

Toimilaitteet ja yhdistelmät

040 720 1652

jani.indren@fluidcontrol.fi

Lehtinen Janne

Tuotepäällikkö / Käsivaihteet

Venttiilit, toimilaitteet ja varusteet

040 451 6894

janne.lehtinen@fluidcontrol.fi

Seraste Petri

Toimitusjohtaja

Tulisuojaukset ja erikoistoimilaitteet

040 551 8545

petri.seraste@fluidcontrol.fi

Suuronen Juha

Aluemyyntipäällikkö

Instrumentointi

040 537 8463

juha.suuronen@fluidcontrol.fi

Visa Anna-Maria

Myyntiassistentti

040 455 7360

anna-maria.visa@fluidcontrol.fi

Ostot

Kilpituotanto

Asennus ja varasto