Yhteystiedot

Yritys

FLUIDCONTROL OY
Vanha Porvoontie 229, Ovi A7
01380 Vantaa

Puh. +358 9 350 74 10
Fax. +358 9 374 35 90
etunimi.sukunimi@fluidcontrol.fi

Hallinto

Petri Seraste
Toimitusjohtaja ja hallituksen puheenjohtaja
Leila Ahvonen
Hallituksen jäsen

Myynti

Petri Seraste
Toimitusjohtaja
Tulisuojaukset ja erikoistoimilaitteet
Puh. 09 350 74 118
Gsm 040 551 8545
petri.seraste@fluidcontrol.fi

Jani Indrén
Tuotepäällikkö
Toimilaitteet ja yhdistelmät
Puh. 09 350 74 116
Gsm 040 720 1652
jani.indren@fluidcontrol.fi
Vantaan ja Salon toimipiste

Juha Suuronen
Aluemyyntipäällikkö
Instrumentointi
Puh. 09 350 74 122
Gsm 040 537 8463
juha.suuronen@fluidcontrol.fi


 

Jani Collan
Tuotepäällikkö
Venttiilit, toimilaitteet ja varusteet
Puh. 09 350 74 117
Gsm 040 702 8711
jani.collan@fluidcontrol.fi

Janne Lehtinen
Tuotepäällikkö / Käsivaihteet
Venttiilit, toimilaitteet ja varusteet
Puh. 09 350 74 115
Gsm 040 451 6894
janne.lehtinen@fluidcontrol.fi

Ostot

Pietari Seraste
Gsm 040 195 7548
pietari.seraste@fluidcontrol.fi

Asennus ja
varasto


 

Miikka Johansson
Työnjohtaja
Puh. 09 350 74 114
Gsm 0400 578 560
miikka.johansson@fluidcontrol.fi



 

Leila Ahvonen
Kirjanpitäjä / Laskutus
Puh. 040 455 7360
leila.ahvonen@fluidcontrol.fi

Anna-Maria Visa
Myyntiassistentti
Puh. 040 455 7360
anna-maria.visa@fluidcontrol.fi

Varasto
 

Tero Tolvanen
Puh. 09 350 74 121
Gsm 040 455 5031
varasto@fluidcontrol.fi

Verkkolaskutus:

003707738235

OKOYFIHH

Kilpituotanto

Mikael Henriksson
Puh. 09 350 74 123
Gsm. 040 455 5030
kilpitoimisto@fluidcontrol.fi

Yhteydenottolomake

Nimi

Yritys

Osoite

Puhelinnumero

Sähköposti

Viesti

  • Facebook
  • Linkedin

Fluidcontrol Oy on perustettu vuonna 1989. Olemme saaneet palvella Suomen teollisuutta jo 20 vuoden ajan.
Asiakaskuntamme koostuu koneenrakentajista, petrokemian-, paperi-, puu-, sellu- ja kemianteollisuudesta yleisesti.
Jalostamo- ja voimalaitostekniikka on meille tärkeä osaamisen alue. Fluidcontrol Oy tarjoaa Suomen kattavimman toimilaitevalikoiman, joten haasta meidät!

REALLY?